Giełda pracy » Oferty pracy » Asystent Projektanta Branży Elektrycznej (linie, stacje WN)

Asystent Projektanta Branży Elektrycznej (linie, stacje WN)

Miejsce pracy: łódzkie /
Nr ref.: 9504

Opis stanowiska
- udział w opracowaniu projektów budowy i modernizacji sieci elektroenergetycznej najwyższych napięć (linie, stacje WN)
- opracowywanie wydzielonych części projektów pod nadzorem projektanta
- współpraca z projektantami innych branż
Wymagania
- wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów - Wydział Elektrotechniki (mile widziane doświadczenie projektowe)
- dobra znajomość projektowania komputerowego AutoCAD oraz innych programów branżowych (E-PLAN, PLS-CAD)
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- umiejętność współpracy z zespołem projektowym
- dobra organizacji pracy, odpowiedzialność i samodzielność
- umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy
- pracę w stabilnej międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją w branży elektroenergetycznej
- udział w wielobranżowych projektach z zakresu energetyki
- możliwość rozwoju i zdobycia specjalistycznego doświadczenia w dziedzinie projektowania sieci najwyższych napięć
- możliwość zdobycia uprawnień budowlanych
- atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie premiowym wraz z systemem bonusów pozapłacowych (karty sportowe itp.)