Giełda pracy » Oferty pracy » Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9510

Opis stanowiska
- opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie instalacji wodnych i kanalizacyjnych
Wymagania
- wykształcenie wyższe
- praktyki projektowe po ukończeniu studiów
- biegła obsługa komputera, w tym oprogramowania AutoCad, pakietu MS Office oraz co najmniej podstawowej znajomość pakietu Revit MEP
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
Oferujemy
- pracę w nowoczesnej organizacji
- dużą samodzielność
- możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów