Giełda pracy » Oferty pracy » Doradca ds. Techniczno-Handlowych

Doradca ds. Techniczno-Handlowych

Miejsce pracy: wielkopolskie /
Nr ref.: 9554

Opis stanowiska
- współpraca z wykonawcami robót i projektantami w obszarze ofertowania i doradztwa
technicznego w zakresie realizacji obiektów inżynierskich z blach falistych.
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo),
- zdolność analitycznego myślenia, umiejętność czytania rysunków technicznych,
- dobra wyobraźnia przestrzenna,
- wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z zespołem,
- dokładność w wykonywaniu pracy,
- podzielność uwagi,
- komunikatywność,
- zdolność do szybkiego reagowania na zmieniające się sytuacje,
- pracowitość,
- opanowanie,
- znajomość języka angielskiego,
- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office, Internet).
Oferujemy
- atrakcyjne warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie,
- pakiety medyczne, dodatkowe świadczenia świąteczne,
- pracę na pełen etat,
- system premiowy,
- dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,
- możliwość rozwoju osobistego, szkolenia.