Giełda pracy » Oferty pracy » Doradca ds. Wsparcia Technicznego

Doradca ds. Wsparcia Technicznego

Miejsce pracy: śląskie /
Nr ref.: 10029

Opis stanowiska
- współpraca z Doradcami ds. Inwestycji w zakresie przygotowywania ofert handlowych
- wycena projektów inwestycyjnych
- współpraca z klientem inwestycyjnym w zakresie wyceny projektu
Wymagania
- doświadczenie w firmie wykonawczej lub w biurze projektowym - znajomość aparatury i systemów rozdziału energii do 1600A
- wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (kierunek elektryczny lub pokrewny)
- znajomość branży elektrotechnicznej
- doświadczenie w przygotowaniu elewacji rozdzielnic na podstawie istniejącego projektu
- znajomość programu AutoCad oraz innych programów wykorzystywanych do ofertowania
- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność
- język angielski na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie przy prefabrykacji rozdzielnic lub projektowaniu rozdzielnic będzie dodatkowym atutem
- uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem
Oferujemy
- umowę o pracę na pełen etat
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwijania się pod okiem doświadczonych kierowników
- atrakcyjny system premiowy
- dodatkowe benefity pracownicze (sportowe, dofinansowanie nauki języków oraz system profesjonalnych szkoleń)
Najpopularniejsze tagi:
pneumatyka
Pompy VICKERS REXROTH
drążarki
Pompa PNS PNZ2
waterjet
Silniki DANFOSS
gietarki do rur
Hydroakumulator ORSTA
frezarki
szlifierki przemysłowe
pneumat system
Sprzęgło VBA10 VBA20
pneumatyka przemysłowa
armatura