Giełda pracy » Oferty pracy » Doradca Techniczno-Handlowy (Geosyntetyki)

Doradca Techniczno-Handlowy (Geosyntetyki)

Miejsce pracy: wielkopolskie /
Nr ref.: 9553

Opis stanowiska
- obsługa klienta w zakresie przygotowywania wycen i ofert na geosyntetyki,
- obsługa handlowa oddziałów firmy ViaCon Polska (składanie, przyjmowanie zamówień).
Wymagania
- wykształcenie min. średnie techniczne (budowlane drogowe/kolejowe, geotechniczne będzie dodatkowym atutem),
- umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- zdyscyplinowanie oraz umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
- systematyczność, dokładność i zaangażowanie,
- komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmów z klientem,
- umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych,
- kreatywność,
- zdolność analitycznego myślenia,
- staż na podobnym stanowisku i doświadczenie handlowe mile widziane.
Oferujemy
- atrakcyjne warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie,
- dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,
- pakiety medyczne, dodatkowe świadczenia świąteczne,
- program szkoleń celem ciągłego rozwoju osobistego,
- niezbędne narzędzia pracy.