Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Energoelektronik (k/m)

Energoelektronik (k/m)

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9486

Opis stanowiska
- projektowanie i uruchamianie urządzeń zasilających
- projektowanie, uruchamianie i testowanie układów energoelektronicznych i elektronicznych oraz sporządzenie do tych projektów dokumentacji
- konstruowanie i przeprowadzanie testów przetwornic energoelektronicznych AC/DC, DC/AC, DC/DC
- udział w międzynarodowych projektach
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne energoelektroniczne, elektryczne lub elektroniczne
- mile widziane doświadczenie w zawodzie energoelektronika, elektronika lub podobnym
- umiejętność projektowania i uruchamiania przetwornic wysokonapięciowych w zakresie 5 -20kV
- dodatkowym atutem będzie znajomość norm bezpieczeństwa
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Oferujemy
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa, premia roczna uzależniona od wielkości zysku Spółki, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie
- w pełni wyposażoną siłownię oraz pokój relaksu z playstation oraz goglami VIVE do regeneracji sił i odpoczynku
- elastyczny czas pracy