Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier / Technik Energoelektronik (K/M)

Inżynier / Technik Energoelektronik (K/M)

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 10296

Opis stanowiska
- uruchomienie wstępne produkowanych urządzeń: zasilacze, szafy, płyty elektroniczne
- testowanie i kontrola końcowa (FQC -Final Quality Check) urządzeń
- przygotowanie prototypów do uruchomienia
- uruchamianie i testowanie urządzeń prototypowych
- prowadzenie projektów związanych z optymalizacją procesów testowania urządzeń
Wymagania
- znajomość zagadnień z zakresu energoelektroniki / elektroniki
- umiejętność wykonywania pomiarów wielkości elektrycznych
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- wykształcenie kierunkowe - elektroniczne / energoelektroniczne
- uprawnienia SEP do 1kV
- mile widziane doświadczenie w zakresie energoelektroniki
- mile widziane umiejętność uruchamiania urządzeń energoelektronicznych sterowanych analogowo i mikroprocesorowo
Oferujemy
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w systemie 2-zmianowym
- opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie do kursów językowych oraz ubezpieczenie na życie