Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier Budowy (Ostróda)

Inżynier Budowy (Ostróda)

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie /
Nr ref.: 9497

Opis stanowiska
Jako Inżynier będziesz odpowiedzialny za:
- obsługę techniczna wskazanego odcinka robót z zakresie stosowanych rozwiązań technicznych, specyfikacji materiałowych, odbiorów technicznych (nadzór nad pracą podwykonawców)
- współpraca i raportowanie do Kierownika Budowy i Kierownika Kontraktu
- prowadzenie gospodarki materiałowej budowy wg. wymaganych przepisami technicznymi przeglądów i odbiorów dostaw i usług
- kompletacja dokumentacji odbiorowej
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne o specjalności sanitarnej
- min. 2 letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane doświadczenie przy budowie kogeneracji, termomodernizacji, modernizacji źródła ciepła
- dobra znajomość programu AutoCad, Pakietu Office
- wysokie zdolności komunikacyjne
- dyspozycyjność
Oferujemy
- praca w młodym dynamicznym zespole nastawionym na sukces
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość awansu wewnątrz firmy (Kierownik Budowy, Kierownik Kontraktu)
- pakiet szkoleń
- pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach