Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier ds. Fotowoltaiki

Inżynier ds. Fotowoltaiki

Miejsce pracy: wielkopolskie /
Nr ref.: 10217

Opis stanowiska
- przygotowywanie ofert handlowych
- tworzenie projektów instalacji PV
- dobór optymalnych komponentów pod instalacje PV
- przygotowywanie wniosków do programów dofinansowujących
- opracowywanie dokumentów zgłoszeniowych do zakładów energetycznych
- doradztwo techniczne
- prowadzenie spotkań informacyjnych oraz prezentacji dla osób zainteresowanych tematyką PV
- montaże inwerterów
- obsługa klienta w związku z ww. zadaniami
Wymagania
- wykształcenie wyższe kierunkowe ze specjalizacji z obszaru odnawialnych źródeł energii lub pokrewne
- znajomość obsługi komputera
- wysokie umiejętności interpersonalne
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań
- wysoka kultura osobista
- czynne prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość branży w obszarze OZE, obsługa programu PV*SOL, certyfikat UDT
Oferujemy
- zatrudnienie na umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- dużą samodzielność
- praca w młodym, dynamicznym zespole
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)