Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier Produktu (aparatura kontrolno-pomiarowa)

Inżynier Produktu (aparatura kontrolno-pomiarowa)

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9492

Opis stanowiska
- poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z obecnymi i nowymi klientami
- obsługa posprzedażna i gwarancyjna sprzedanego oprzyrządowania
- utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami zagranicznymi
- przygotowywanie prezentacji nowo wprowadzanego do obrotu sprzętu
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, aparatura pomiarowa, radiokomunikacja, telekomunikacja)
- znajomość elektronicznego sprzętu kontrolno-pomiarowego
- umiejętność poszukiwania i nawiązywania kontaktów z klientami
- samodzielność
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy
- szkolenia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- cykl szkoleń
- nienormowany czas pracy