Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier Projektu

Inżynier Projektu

Miejsce pracy: śląskie /
Nr ref.: 10057

Opis stanowiska
- kordynacja i nadzór nad projektami z branży Automotiv
- zapewnienie technicznego wsparcia w kooperacji z pozostałymi działami w firmie
- przygotowywanie harmonogramu prac
- kontrola nad terminowością oraz kompletnością projektu
- przygotowywanie ofert dla klientów
Wymagania
- jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów o profilu: Mechanika, Automatyka i Robotyka, Zarządzanie Projektem
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (warunek konieczny)
- praktyczna znajomość metodologii zarządzania projektami oraz systemów zarządzania jakością
Samodzielność, komunikatywność oraz asertywność
- wysoka motywacja, orientacja na cel, umiejętność analizowania i koordynowania złożonych procesów
- doświadczenie uzyskane w branży automotive będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
- pracę w międzynarodowej organizacji z ambitnymi zadaniami
- możliwość nabycia nowych doświadczeń zawodowych
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań
hydrojet
pneumat system
Sprzęgło VBA10 VBA20
obrabiarki Knuth
szlifierki przemysłowe
Silniki DANFOSS
drążarki
Hydroakumulator ORSTA
wycinarki
armatura
frezarki
Pompy VICKERS REXROTH
tokarki cnc
Pompa PNS PNZ2
plazmy
pneumatyka przemysłowa
pneumatyka