Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier Sprzedaży

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: zachodniopomorskie /
Nr ref.: 9543

Opis stanowiska
Poszukujemy do pracy:

- inżyniera sprzedaży w północno-zachodniej Polsce (województwa wielkopolskie, zachodniopomorskie i lubuskie),

do którego zadań należeć będą przede wszystkim:

◾pozyskiwanie nowych klientów

◾stałe rozwijanie współpracy z obecnymi klientami

◾negocjacje z odbiorcami

Na tym stanowisku znakomitą większość czasu pracy (80-90%) spędza się u klientów. Taki tryb pracy trzeba lubić. To nie jest praca za biurkiem.
Wymagania
Po idealnym kandydacie spodziewamy się możliwie najpełniejszego połączenia niżej wymienionych cech:

◾wykształcenia technicznego, związanego z obszarem zastosowań naszych produktów

◾doświadczenia w sprzedaży produktów kontroli płynów, uszczelnień lub pokrewnych

◾doświadczenia w sprzedaży produktów najwyższej jakości

◾umiejętności rozmowy z ludźmi z naciskiem na słuchanie

◾zmysłu technicznego powiązanego z umiejętnością zastosowania go w praktyce

◾posiadania czynnego prawa jazdy kategorii B i umiejętności sprawnej obsługi komputera

◾zaangażowania, punktualności, samodzielności, komunikatywności, lojalności, uczciwości, sumienności.

Przede wszystkim jednak szukamy osoby lubiącej sprzedawać, dynamicznej i mającej chęć do pracy, uważając te cechy za konieczne dla satysfakcjonującej współpracy.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę w godnych warunkach. Uważamy pracowników, za największy kapitał naszej firmy. Do każdego zarówno pracownika, jak i klienta, podchodzimy w sposób humanistyczny, traktując wszystkich z należnym szacunkiem. Dopasowujemy pracę do ludzi, a nie ludzi do pracy.

Pisząc zaś bardziej tradycyjnie oferujemy:

◾pracę w sympatycznym małym zespole, o rodzinnej atmosferze

◾umowę o pracę

◾bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie

◾stabilne zatrudnienie

◾pewność równomiernego wzrostu czerpanych korzyści do rozwoju firmy

◾niezbędny do pracy sprzęt: dobrze wyposażony samochód (także do użytku prywatnego), laptop, rzutnik, telefon etc.

◾szkolenia wewnętrzne (w kraju i za granicą), jak i zewnętrzne

◾prywatną opiekę medyczną na bardzo wysokim poziomie, z możliwością objęcia nią najbliższych

◾diety w wysokości dwukrotnie wyższej od ustawowej