Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier Wsparcia Technicznego

Inżynier Wsparcia Technicznego

Miejsce pracy: małopolskie /
Nr ref.: 10141

Opis stanowiska
- wsparcie techniczne dla klientów końcowych
- diagnozowanie i rozwiązanie problemów technicznych
- konfiguracja urządzeń sieciowych
- testowanie sprzętu do transmisji danych
- udział we wdrażaniu i projektowaniu nowych rozwiązań
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne - preferowane Telekomunikacja, Informatyka lub pokrewne
- certyfikat Cisco CCNA
- certyfikat Cisco CCNP mile widziany
- bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych
- umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych za pomocą linii poleceń (CLI)
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
- prawo jazdy kategorii B (doświadczenie w kierowaniu samochodem)
- umiejętność pracy w zespole
- chęć do poszerzania wiedzy
Oferujemy
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub inna forma zatrudnienia
- laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
- pracę przy ciekawych projektach
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
- szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
gietarki do rur
pneumatyka przemysłowa
Pompy VICKERS REXROTH
hydrojet
pneumat system
pneumatyka
Hydroakumulator ORSTA
frezarki
Silniki DANFOSS
Sprzęgło VBA10 VBA20
drążarki
Pompa PNS PNZ2
tokarki
szlifierki przemysłowe
piły
armatura