Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Kierownik Budowy

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: świętokrzyskie /
Nr ref.: 9560

Opis stanowiska
- prowadzenie budowy w sposób zgodny z projektem, wiedzą oraz prawem budowlanym,
- bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu,
- sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów
- planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,
- dbałość o przestrzeganie zasad BHP na podległym obszarze,
- koordynowanie prac podwykonawców na budowie,
- kierowanie procesem budowlanym (przygotowanie i organizowanie budowy, kierowanie brygadą).
Wymagania
- samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych,
- gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju
- wykształcenie wyższe budowlane,
- uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
- minimum 3 - letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy,
- znajomość programów MS Office, AutoCad,
- czynne prawo jazdy kat. B.,
- komunikatywność i dyspozycyjność,
- mile widziane przygotowanie do pełnienia funkcji koordynatora BHP na placu budowy i doświadczenie w budowie stacji paliw,
Oferujemy
-atrakcyjne warunki zatrudnienia,
-umowę o prace,
-niezbędne narzędzia pracy,
-pracę w stabilnie prosperującej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.