Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Kontroler Jakości

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: pomorskie /
Nr ref.: 9814

Opis stanowiska
- kontrola jakości dostaw zgodnie z wewnętrznymi standardami
- kontrola jakościowa wyrobów gotowych
- aktualizacja i bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej
- obsługa urządzeń pomiarowych w ramach powierzonego zakresu zadań
- współpraca z pozostałymi działami w firmie w celu realizacji wyznaczonych celów oraz procesów
- doskonalenie istniejącego procesu
Wymagania
- wykształcenie minimum średnie techniczne
- doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli jakości min. 2 lata
- znajomość procesów certyfikacji ZKP
- umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- bardzo dobra organizacja pracy
- dokładność, rzetelność
- zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu
- komunikatywność
Oferujemy
- ciekawą pracę w branży technicznej
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilną formę zatrudnienia
- motywujący system wynagrodzeń