Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Project Manager

Project Manager

Miejsce pracy: pomorskie /
Nr ref.: 9542

Opis stanowiska
- zarządzanie projektami we wszystkich obszarach procesowych
- przygotowywanie dokumentacji do przetargów i ich realizacja
- świadczenie usług nadzoru budowlanego
- przygotowywanie, weryfikowanie i rozliczanie kosztów robót budowlanych
- współpraca z urzędami (przygotowywanie dokumentów formalnych, kontakt z urzędami i kontrola procesu decyzyjnego)
- przeprowadzanie analizy technicznej
- wykonywanie i weryfikowanie kosztorysów budowlanych
- monitorowanie i raportowanie postępów inwestycji
- kontrolowanie jakości i terminów wykonania prac budowlanych
- przygotowanie raportów due diligence
- koordynowanie projektów oraz prace budowlane
Wymagania
- jesteś zainteresowany/a 4-miesięczną pracą projektową (wrzesień - grudzień 2018)
- masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków (inżynieria lądowa, elektryczna lub mechaniczna)
- masz minimum 4 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) na budowie, w biurze projektowym lub zarządzającym
- posiadasz uzyskane uprawnienia budowlane
- bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
- masz doświadczenie w przygotowywaniu zestawień i raportów
- bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office
Oferujemy
- 4-miesięczny kontrakt przy ciekawym projekcie w międzynarodowej firmie (wrzesień - grudzień 2018)
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- współpracę z najlepszymi specjalistami z branży