Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Regionalny Dyrektor Handlowy

Regionalny Dyrektor Handlowy

Miejsce pracy: pomorskie /
Nr ref.: 9503

Opis stanowiska
- zarządzanie i nadzór procesu sprzedaży zgodnie z polityką handlową firmy
- przygotowywanie planu sprzedaży na podległym terenie
- zarządzanie i rozliczanie pracy zespołu handlowego
- negocjowanie i podpisywanie umów handlowych
- realizacja budżetu oddziału
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa
- dodatkowe wykształcenie ekonomiczne będzie dużym atutem
- znajomość branży budowlanej i lokalnego rynku
- doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą
- doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
- min. dobra znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność planowania i negocjacji
Oferujemy
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość awansu