Giełda pracy » Oferty pracy » Specjalista ds. Inwestycji Budowlanych

Specjalista ds. Inwestycji Budowlanych

Miejsce pracy: świętokrzyskie /
Nr ref.: 9493

Opis stanowiska
- analiza dokumentacji projektowej
- przygotowanie przedmiarów i sporządzanie kosztorysów
- przygotowanie ofert cenowych
- zamawianie materiałów budowlanych i koordynacja terminów dostaw
Wymagania
- wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
- dobra znajomość kosztorysowania i przedmiarowania robót
- doświadczenie min. 2 lata
- obsługa programów: NORMA, AutoCad, MS Office
- samodzielność na stanowisku
- obowiązkowość i operatywność
Oferujemy
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- pracę pełną wyzwań
- możliwość rozwoju osobistego
- pracę przy realizacji ciekawych kontraktów